Lihtenştayn Yapımı Filmler
Paris, Seni Seviyorum – Paris, je t’aime (2006)
Tüm Bilgiler
Paris, Seni Seviyorum – Paris, je t’aime (2006) Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
Paris´te aşk her yerdedir. Barlarda, kafelerde, Eyfel Kulesi´nin altında, metroda hep aşk vardır. Paris, seni seviyorum için çok sayıda uluslararası yönetmenden Paris´te geçen romantik bir hikaye anlatmaları istendi. Projeye katılan tüm yönetmenler, Paris´in zengin sinematografik tarihine rağmen, geriye bakmaktansa, Paris´i bugünkü haliyle, beyaz perdeye hiç taşınmamış yönleriyle aktarmayı yeğlediler. Bu nedenle 'Paris, seni seviyorum' farklı sosyal sınıflar, kuşaklar, kültürler ve atmosferlerin karışımı. Her yönetmenin, kentin çeşitli yerlerinde geçen farklı yaşam kesitleri sunduğu sevinç, ayrılık, beklenmedik garip rastlantılar ve her şeyden çok aşka dair hikayelerden oluşan, çiçek dürbünü (kalediaskop) gibi bir film. Natalie Portman, Fanny Ardant, Elijah Wood, Nick Nolte, Juliette Binoche ve Steve Buschemi gibi, ünlü uluslararası oyuncularla ´Paris, seni seviyorum´da Paris´i yeniden keşfedecek; dünyanın bu en romantik şehrine yeniden sevdalanacaksınız.
  • 2006
  • Almanya,Fransa,İsviçre,Lihtenştayn
  • HD[720P/1080P]
  • IMDb 7.3
  • 184
  • 0
FilmEvrenim İnstagram Hesabımız
Film Film İzle Film Seyret Sinema Keyfi Yabancı Filmler Yeni Filmler Vizyona Giren Filmler Full Hd Film izle Hd Film İzle Sitemap

Sitemizde bulunan film, fragman ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.

Bu yüzden Filmevrenim.com sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.