Film Evrenim | Hakkımızda

Film Evrenim | Hakkımızda

  1 Şubat 2019

  1.381 Okunma

FilmEvrenim hakkında birçok bilgi bu sayfada yer almaktadır.

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz,

Film Evrenim projesinin faaliyete girmesinin heyecanını siz değerli ziyaretçilerimizle yaşamaktayız.

Uzun emekler verdiğimiz, 1 yıl üzerinde uğraşıp  ziyaretçilerin film ve dizi  izlerken keyif alabileceği bir ortam yaratmak için en ince detayına kadar düşünüp hazırlamış bulunmaktayız.

Diğer film ve dizi sitelerinden ayıran özelliklerimiz ve farkımız ortada.

Türkiye’de ilke imza atacak yenilikler üzerinde çalışmamız devam ediyor, kademeli olarak faaliyete girecek.

Ne kadar iddialı olduğumuzu şimdiden görebilirsiniz ve bizde söyleyebiliriz.  🙂

Kısaca Misyon ve vizyonumuzdan bahsedelim.

Misyonumuz

İçerik zenginliklerimiz, film,dizi kalitesi ve film,dizi bilgileri gerek filmde oynayan oyuncular ile sağladığımız memnuniyet ve beğeniyle ziyaretçilerimizin  ilk tercihi olarak,ziyaretçilerimiz için  değer yaratan bir site olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek ziyaretçi memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Film sektörün  getirdiği can sıkıcı durumlar ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, ziyaretçilerimizin tavsiyeleri ve ihtiyaçlarına cevap vermek.
Güncel film ve dizileri takip ederek, ziyaretçilerimize hızlı bir şekilde sunmak. Film ve dizi  izleme keyfini artırarak katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Her zaman en güncel filmleri ve dizileri  Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı 1080p kalitesiyle ziyaretçilerimize kesintisiz, donmadan ve can sıkıcı reklamlar göstermeden keyifli bir video izleme platformu oluşturmak.

Ziyaretçilerimizin tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz video izleme platformu konusunda Türkiye’ de en iyisi olmak için çabalamak ve diğer sitelere örnek  olmak.

İyi seyirler.

Film Evrenim Ekibi

Yorum Alanı
Değerli FilmEvrenim kullanıcıları, yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
Film HD Film İzle Yerli Film İzle Film Seyret Sinema Keyfi Yabancı Filmler Yeni Filmler Full HD Film izle Dizi HD Dizi İzle Yabancı Dizi İzle Dizi Keyfi Yeni Diziler Full Hd Dizi İzle Sitemap

Sitemizde bulunan fragman,film,dizi,bölüm ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.

Bu yüzden Filmevrenim.com sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.