Film Evrenim | Hakkımızda

Film Evrenim | Hakkımızda

  1 Şubat 2019

  1.320 Okunma

FilmEvrenim hakkında birçok bilgi bu sayfada yer almaktadır.

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz,

Film Evrenim projesinin faaliyete girmesinin heyecanını siz değerli ziyaretçilerimizle yaşamaktayız.

Uzun emekler verdiğimiz, 8 ay üzerinde uğraşıp  ziyaretçilerin Film  izlerken keyif alabileceği bir ortam yaratmak için en ince detayına kadar düşünüp hazırlamış bulunmaktayız.

Diğer film sitelerinden ayıran özelliklerimiz ve farkımız ortada.

Türkiye’de ilke imza atacak yenilikler üzerinde çalışmamız devam ediyor, kademeli olarak faaliyete girecek.

Ne kadar iddialı olduğumuzu şimdiden görebilirsiniz ve bizde söyleyebiliriz.  🙂

Kısaca Misyon ve vizyonumuzdan bahsedelim.

Misyonumuz

İçerik zenginliklerimiz, film kalitesi ve film bilgileri gerek filmde oynayan oyuncular ile sağladığımız memnuniyet ve beğeniyle ziyaretçilerimizin  ilk tercihi olarak,ziyaretçilerimiz için  değer yaratan bir site olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek ziyaretçi memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Film sektörün  getirdiği can sıkıcı durumlar ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, ziyaretçilerimizin tavsiyeleri ve ihtiyaçlarına cevap vermek.
Güncel filmleri takip ederek, ziyaretçilerimize hızlı bir şekilde sunmak. Film  izleme keyfini artırarak katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Her zaman en güncel filmleri   Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı 1080p /720p seçenekleriyle ziyaretçilerimize kesintisiz, donmadan ve can sıkıcı reklamlar göstermeden keyifli bir video izleme platformu oluşturmak.

Ziyaretçilerimizin tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz video izleme platformu konusunda Türkiye’ de en iyisi olmak için çabalamak ve diğer sitelere örnek  olmak.

İyi seyirler.

Film Evrenim Ekibi

Yorum Alanı
Değerli FilmEvrenim kullanıcıları, yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
Film Film İzle Film Seyret Sinema Keyfi Yabancı Filmler Yeni Filmler Vizyona Giren Filmler Full Hd Film izle Hd Film İzle Sitemap

Sitemizde bulunan film, fragman ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.

Bu yüzden Filmevrenim.com sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.